İzmir Araç Kiralama

Yolunuz İzmir’ e düştü ama gezilecek yerleri biliyorsunuz ama arabanız mı yok?  Artık  konu komşu arabasını vermiyor mu ? O zaman www.tasitbul.com tam da sizin için oluşturulmuş bir web sitesi gideceğin yerdeki rent a carları gezmenden  tek tıkla araba kiralama piyasası önüne açılsın.

Alsancak, yıllar boyu İzmir'in sayılı yerlerinden olmayı başarmıştır. Kendine has mimarisiyle cumbalı göze hitap eden mimarisiyle güzel konaklama merkezi. Yıların değiştiremediği dostlukların pekiştirildiği kafelerde bir çay içebilirsiniz.

İzmir de gezmeye İzmir Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesinden başlayabilirsiniz burası İzmir’in İstiklal caddesi denilebilir. Bu cadde de İzmir’in saklı güzelliklerini Keşfede bilirsiniz.

Kordonboyu'nda   İzmir’in  has yemeklerinin ve kendine özelliklerin var olduğu mekanlar bulabilirsiniz. Kordan genellikle genç yaş sınıfının toplanıp kordon boyu uzanan yeşillikler üzerinde aktiviteler yaptığı yerdir.

Anafartalar ticari faaliyetlerin yapıldığı bir yer burasını İstanbul Eminönü’ne benzete biliriz. Kara Osman hanını ziyaret edebiliriniz 1700 yıllardan günümüze kalan güzel bir eser.

Atatürk Müzesini gezmenizi tavsiye ederim. Kordon Gündoğdu Meydanı'n da yer alan Atatürk Müzesini gezmelisiniz.

Tarihi Alsancak Tren Garı :

Sevgi yolu:

Arkas sanat galerisi

Yorumlar

  • 5/5

    Güzel bir yazı olmuş

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. tasitbul.com | 2018

Iyzico